субота, 22 серпня 2015 р.

Як ми провели літо. Частина 1.

Всім доброго вечора!
Боже-Боже!! Оце тільки помітила, що нічого не писала майже 3 місяці! Як швидко час летить. У мене останній запис у кінці травня, а вже кінець серпня - літо пролетіло так швидко, що і помітить не встиг. А ми це літо майже усе промандрували: то у однієї бабусі були, то у іншої, і так туди-сюди їздемо. Покажу Вам кільканадцять фотографій, щоб цікавіше було, і потроху буду розповідати що і як :)

Це ще на початку літа ми пиїхали до моєї мами і привезли із собою дощик. Він йшов з перемінним успіхом тіжнів зо два. От тому таке похмуре небо і якось не дуже тепло було. На цьому і наступних фото Дніпропетровщина у всій своїй красі :) Хоч сонечка немає, але квіти такі пахучі і такі гарні! 
 Трохи позуємо :) Трохи подуркувать потрібно і мама потрапила в кадр.

 На черешні.

 Яруня і Тихон на абрикосі.
 Господарство.  Курочки у нас дуже ручні. Спокійно йдуть на руки і ходять постійно за тобою - думають, що може чим їх пригостять. А ще вони дуже полюбляють компанію і навіть спасти приходять поближче до нас. Ти собі щось робиш, чи яблука ріжеш на варення, чи картоплю чистиш, а курка так прийде, сяде поряд і куняє :)
 Мамині квіточки. У всіх значеннях :)


 Ластівка :)
 А це півник, якого моя мама називає "Мій орел". Потрібно одним словом вимовлять: мійорел :) Отак і ми стали його звать :)

 Трохи процесу :)
Маленька  господарочка.
Мійорел  і Яруня :) 
Ще не втомилися? Завтра буде друга частни :)
Всім солодких снів і до завтра ,)