понеділок, 16 березня 2015 р.

Слідкуючи за помахом крил метелика...

Всім привіт!
У вас буває таке, що нічого не хочеться робити, але дуже потрібно, і все на що ви здатні - це дивитися в одну точку або на якісь процеси накшталт як тече вода, як горить вогонь або просто спостерігати за проїжаючими повз авто, а наш коефіцієнт корісної дії  стрімко наближається до нуля. Зі мною таке трапляється час від часу. Це означає, що наш організм втомився (не обов'язково фізично, можливо ментально) і нам необхідний перепочинок. І в мене є невеличкий рецептик на такий випадок. Я заварюю собі смачну каву або запашний чай, ставлю поряд із собою годинник, зручненько вмощуюсь і медетую :) Як саме? П'ю каву/чай, відключаю мозок слідкуючи за рухом стрілок. Тут важливо думати саме про рух стрілок, яки вони швидкі/повільні/гарні/блискучі і т.д., а не про домашні справи, дітей, сім'ю, роботу, список планів на сьогодні. Спершу така практика не дуже виходила, але потім пішло як по маслу. Мені вистачає 10-20 хвилин, щоб скинути всю втому і голова потім ясна - можна прийматися за справи :) Такий перепочинок на роботі дуже допомагає і в результаті все встигаєш :)  А щоб розбивити цю велику кількість літер, покажу вам новий годинник :) 
Дизайн  Dome. Розмір 27*27 см. Рама проста глибока, чорна. Поки мені зробили її в багетній майстерні, так три рази перероблювали. Натягувала вишивку сама. Тепер маю досвід замовлення багету під годинник, а майстерня тепер має досвід виконання такого багету :)
На сьогодні все! Всім бажаю гарного трудового тижня, але не перепрацьовуйте! Пам'ятайте, що коні головами  колгоспів не стають :)