четвер, 12 травня 2016 р.

Несподіваний подарунок або трішки про крокуси

Всім доброго вечора!

 Вечір дихає майже літньою теплотою. Погода місцями нас радує теплим дощиком і небо гуркотить громом і пахне запашною травичкою. А я Вам покажу невелику березневу за настроєм та часом виконання роботу.
 Схема була надрукована у весняному номері журналу "Все о рукоделии" та пропонувалася для листівочок. Тож розміри зовсім невеличкі. Вишивала майже за ключем ниточками Гамма та Анкор, а схему я дещо змінила. Вірніше вирішила не вишивати коричневе тло. Я навіть почала його відшивати і вишила майже половину, але мені результат перестав подобатися. То ж не довго думаючи я його просто розпорола і залишила так, як представлено на фото нижче.
 Оформлення спонтанне, оскільки крокуси несподіванно було вирішено подарувати, тому часу на нього було обмаль. Через те і фото нормального в мене  немає. Зараз ці крокуси квітнуть за пару тисяч кілометрів від Києва. 
 Можливо, через пару років в мене з'явиться нагода змінити рамочку, або взагалі переробити в якусь практичну річ.
 На сьогодні все :) Всім бажаю гарного вечора або солодких снів тим, хто лягає спочивати. І гарної п'ятниці. Не знаю як для Вас, а для мене вечір п'ятниці найулюбленіший час тижня - попереду два дні вихідних і купа можливостей для відпочинку :)
P.S.: і потрібно вже нарешті змініти тло блогу, а то в мене досі зима. Зроблю це найближчим часом :)