вівторок, 10 лютого 2015 р.

Післясвяткове

Доброго дня всім!
Довгенько мене не було тут - нічого не писала, бо не було настрою. Стільки подій в нашій країні і далеко не всі гарні, дітки з Нового року в садочку були три і чотири дні - постійно хворіють. Але хочеться в майбутнє дивитися з надією і тому буду потрохи виходити із своєї шкаралупи і показувати і писати щось позитивне. І почну це робити прямо зараз. 
Отже, краще пізно ніж ніколи. Хочу показати Вам подаруночки, які  я отримала на Новий Рік від однієї чудової дівчини Людмили. Ви мабуть її знаєте і бували в неї не раз в її блозі  My handicraft things . А якщо не були, то приходьте подивитися - не пожалкуєте :)  В подарунок ми (моя родина) отримали такі чудові подаруночки.
Тут Тихон приміряє капелюшок :) Йому личить :)
На цьому фото кожен із своїм вихованцем. Яруня назвала зайчиху Крольчихою і тепер вона складає їй компанию в майже усіх іграх. А Тихон свого кота просто називає Мявом і не дає Яруні гратися із ним :) А ми з чоловіком отримали таке запашне і чудове мило ручної роботи. Зараз активно ним користуємося. Крім того, частину мила відібрали у нас моя сестра і мама - вони теж у захваті від нього. Тому моїх фотографій мила немає, тому використала Людине.  І це не все мило: був ще запашний апельсин, витриманий коньяк, симпатичний гном і  ароматний підсвічник. Зараз дуже жалкую, що не сфотографувала всю ту красу. І повірте мені на слово - вони чудові :)

Людочка, ще раз хочу тобі подякувати за такі пречудові подаруночки - вони нам буже подобаються і ми ними актично користуємося ,)
На сьогодні все, а завтра покажу те, що створилося за останній час :)